Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Konstantynowie Łódzkim wygrały mistrzostwa powiatu w pływaniu sztafetowym szkół podstawowych.
W zawodach, które odbyły się 1 grudnia na pływalni MOSiR (Grota-Roweckiego 3) udział wzięło 90 uczniów pod opieką 8 nauczycieli. Zespoły dziewcząt i chłopców pływały na dystansie 8x28 m.
Skład zwycięskich ekip z SP 5 w Konstantynowie: dziewczęta - Julia Sznej, Oliwia Andrzejewska, Dominika Szefer, Patrycja Adamus, Martyna Michałowska, Karolina Owczarek, Patrycja Krawczyk, Oliwia Wojtaszek; chłopcy - Kamil Michalak, Filip Jędrzejczyk, Damian Cąbrzyński, Mateusz Pinkosz, Paweł Udalski, Kacper Sikora, Julian Gromadziński, Patryk Różycki.
W klasyfikacji dziewczynek 2. miejsce zajęła SP nr 3, 3. – SP nr 17, 4. – SP nr 14, 5. - SP nr 13, 6. - SP nr 1.
Na drugim miejscu w kategorii chłopców uplasowała się SP nr 17. Dalej: SP nr 3, SP nr 14 i SP nr 1.
Do zawodów rejonowych awansowały: SP nr 5 w Konstantynowie (chłopcy i dziewczęta), SP nr 3 (dziewczęta) i SP nr 17 (chłopcy).