Na scenie obok młodych artystów wystąpili też rodzice i nauczyciele.

Koncert rozpoczęła najmłodsza grupa muzyków – Niemowlaki w krainie dźwięków oraz stadko maluchów przebranych za krówki i farmerów z utworem „Mleczko”. Nieco starsi uczniowie zatańczyli z rodzicami i zagrali na bębenkach utwór „Moja myszko”. Po nich popis dały Dźwiękoludki w towarzystwie grupy Cudowny świat muzyki.

Dzieci wystąpiły w strojach piekarzy, bo zaprezentowały utwór o chlebie. Podczas kolejnych piosenek zobaczyliśmy też damy dworu i muszkieterów.

Uczniowie wyższych klas raczyli publiczność gitarowym wykonaniem „Imagine”, „As tears go by” czy „Nothing else matters”. Różnorodnymi barwami z keyboardów zabrzmiały kankan i „This land is your land”. Były też występy taneczne i wokalne. Do muzyki z „Piratów z Karaibów” granej przez Jana Mikołajczyka (pianino cyfrowe) zatańczyła Zuzanna Wojna. Piosenkę „Wiesiek idzie” przy akompaniamencie gitarowym taty Igora zaśpiewała Nadia Reguła.

Na zakończenie koncertu swój koktajl dźwiękowy zaprezentowali nauczyciele i przyjaciele szkoły. Zagrali „Knocking on heaven’s door”, co pewien czas zamieniając się instrumentami.

Finałowy występ ubarwili uczniowie w strojach komunijnych, którzy zachęcali publiczność do wspólnej zabawy.