Kłapciatek to nowy punkt przedszkolny. W przeciwieństwie do publicznych przedszkoli, grupy tu są kameralne i można oddać dziecko pod opiekę pedagoga tylko na kilka godzin. W ramach czesnego dzieci korzystają z licznych zajęć, np. zumby dla dzieci, warsztatów twórczego myślenia, uczą się języka angielskiego, matematyki, bawią się na zajęciach muzycznych i przygotowują przedstawienia teatralne, wychodzą na wycieczki do muzeum, biblioteki czy szkoły muzycznej.

- To co rodzice znajdą tylko u nas, to np. zajęcia z robotyki, oczywiście dostosowane do poziomu maluchów. Dzieci poznają mechanizm działania różnych urządzeń, sami konstruują, np. samochodziki z klocków. To bardzo rozwijające wyobraźnię zajęcia, bardzo lubiane przez dzieci – mówi Beata Brodowska, właścicielka Kłapciatka, z wykształcenia pedagog. - Chcemy zapewnić dzieciom również ciekawe zajęcia sportowe.

Dzięki świetnej lokalizacji, tuż przy hali tenisowej, punkt przedszkolny przy ul. Grota-Roweckiego 3 zapewnia dzieciom zajęcia tenisa ziemnego, krav magi i basen.

- Dziecko nie może się nudzić. Różnorodność zajęć gwarantuje szybszy rozwój dziecka. Pobudza jego wyobraźnię i kształtuje zainteresowania – mówi pedagog. - Chcemy, aby nasi wychowankowie wyrośli na ludzi ciekawych świata, pełnych pasji.

Przedszkolaki mogą spędzić w Kłapciatku cały dzień od 7 rano do godz. 17.00. W tym czasie mają oczywiście zapewnione posiłki.

- Korzystamy z cateringu. Dla naszych dzieci gotują sprawdzeni kucharze uznanego baru z domowym jedzeniem w Pabianicach – zachwala pani Beata.

Do Kłapciatka możemy również przyprowadzić dziecko na kilka godzin, gdy zmusi nas do tego sytuacja i w danym momencie nie mamy z kim zostawić malucha. Możemy być spokojni, ponieważ zostawimy je pod doskonałą opieką.

Więcej informacji o zapisach i opiece czasowej uzyskamy pod numerem 665 155 851.