„Kłapciatek” to nie tylko nazwa, to przede wszystkim marka. Powstaliśmy z myślą o dzieciach i dla dzieci, i ta idea towarzyszy nam zawsze i napędza nas do działania. Z pełną świadomością spoczywającej na nas odpowiedzialności oraz trudu obowiązków podejmujemy się opieki nad Państwa dziećmi. Nasz cel to dziecko odważne, ciekawe świata, szanujące siebie i innych, dziecko szczęśliwe. „Kłapciatek” to nie tylko piękne idee, to namacalna i nie mniej piękna rzeczywistość. „Kłapciatek” to przestronne wnętrze w pastelowo-jaskrawych kolorach, szczególnie atrakcyjnych dla oczu dzieci; wnętrze, w którym każde dziecko odnajdzie ulubione dla siebie miejsce. 

Z powodzeniem realizujemy program wychowania przedszkolnego zgodny z Programem MEN w grupach mieszanych wiekowo. Prowadzimy także roczne przygotowanie do szkoły. Zachęcamy do kontaktu z książkami. W naszym kąciku czytelniczym dzieci zawsze znajdą ciekawe dla siebie, bogato ilustrowane książeczki pełne niesamowitych przygód. Wspólnie lubimy również czytać najprzeróżniejsze opowiadania, wiersze, bajki, legendy z naszego kraju ojczystego, jak również te pochodzące z innych bliskich i dalekich krajów.

Ruch to zdrowie, a zatem, ruszamy się. Dwa razy w tygodniu nasze przedszkolaki zmieniają swoje dzienne ubrania na stroje gimnastyczne i przez 30 minut rzetelnie pracują nad prawidłową postawą swojego ciała, wzmacniają mięsnie kręgosłupa, szyi, rąk i nóg, stóp i dłoni, a przy tym świetnie się bawią, mogąc pobiegać boso.

Lubimy również spacery, o ile zachęca nas do tego aura na zewnątrz. Nie straszny nam mróz, ani lekki wiatr. Podziwiamy przy tym przyrodę, nasłuchujemy śpiewu ptaków i cieszymy się świeżym powietrzem, a gdy lato w pełni, doskonale bawimy się na naszym kolorowym placu zabaw.

Mówimy po angielsku. Naszym dzieciom niestraszne „Brush your teeth, please”. Trzy razy w tygodniu po 30 minut koncentrujemy się na tym języku. My nie uczymy pojedynczych słów. „What’s your name? Tell me your name” – mówią nasze czterolatki. Wplatamy angielski w codzienne rozmowy. U nas nie ma pudełek śniadaniowych, u nas są „lunchboxes”.

Jemy smacznie i zdrowo, i to nie tylko dzięki sprawdzonej firmie cateringowej. Dbamy, aby nasze przedszkolaki miały świadomość tego, co jedzą. Podczas zajęć zorganizowanych, często wracamy do tematów z zakresu zdrowej żywności i bogactwa płynącego ze spożywania owoców i warzyw. Przygotowujemy sałatki owocowe i soki.

Nie nudzimy się. Każda wolna chwila to nowa przygoda. Bawimy się, układamy puzzle, gramy w gry planszowe, rozmawiamy, śpiewamy i tańczymy.

Więcej informacji pod numerem: 665 155 851. Zapraszamy, przyjdź i przekonaj się sam.