W kąciku zabaw IKEA w każdy tydzień wakacji na najmłodszych czekają animatorzy. Dzięki rozmaitym zabawom dzieci poznają mnóstwo ciekawych miejsc i odmiennych kultur. W lipcu i sierpniu wszyscy, którzy odwiedzą Czarodziejski Las „Småland”, dowiedzą się, jak wyglądało życie na Dzikim Zachodzie, w starożytnej Grecji oraz w indiańskiej wiosce. Będą mieli okazję poszukać zaginionej Atlantydy, zbudować ogromną rakietę i polecieć nią w kosmos, a także poznać kulturę Japonii. Natomiast pod koniec sierpnia dzieci biorące udział w warsztatach w Lesie „Småland” dowiedzą się, jak bezpiecznie wrócić do szkoły

Będą też konkursy z nagrodami.

Każde dziecko biorące udział w przynajmniej sześciu zajęciach w Czarodziejskim Lesie „Småland” może wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci nowości z działu dziecięcego IKEA. Zabawa trwa od 8 lipca do 8 września.

Wystarczy, że podczas pierwszej wizyty w pokoju zabaw IKEA Łódź dziecko odbierze karnet, w którym animatorki zaznaczać będą jego udział w wakacyjnych zajęciach.

Do Czarodziejskiego Lasu „Småland” zapraszamy dzieci w przedziale wiekowym 3-10 lat (o wzroście nieprzekraczającym 140 cm).