„365 dni” określany jest mianem „pierwszego polskiego erotyku”. Opowiada o związku mafioza z bizneswoman. Oto jak obraz reklamuje sam producent:  „Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go”.

W kinie Tomi (ul. Gdańska 4) „365 dni” będzie wyświetlane od piątku, 7 lutego. Dokładne godziny seansów sprawdzisz TUTAJ.

W środę, 13 lutego o godz. 18.45 i - ze względu na bardzo duże zainteresowanie o godz. 21.15 - film będzie też grany w ramach „Tomi dla kobiet”, a to, jak wiemy, łączy się z niespodziankami i prezentami od partnerów wydarzenia (ŠKODA Bednarek Dobroń, Strefa Ruchu, Fabryka Wełny Hotel & Spa, StreetStyle - moda z charakterem, Femimed.info, EMS Dream Body - studio Pabianice, Optyka Bogusławscy Pabianice, Formownia, Pracownia Unikatum). Możemy zdradzić, że nagrodą od Skody będzie… auto na weekend.


KONKURS

Dla czytelniczek portalu Życie Pabianic mamy jedno podwójne zaproszenie na środowy seans „Tomi dla kobiet”. Wygra je osoba, która jako pierwsza przyśle prawidłową odpowiedź na pytanie: Z którą z celebrytek przyjaźni się Blanka Lipińska?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila: konkurs@zyciepabianic.pl.

W konkursie bilety wygrała Katarzyna Ralf.