Ale firma to nie tylko miejsce pracy dla młodych i ambitnych pabianiczan, ale także angażująca się charytatywnie organizacja, która dba o innych. Sprawdź, w jaki sposób pracownicy firmy 4kom wspierają regionalne działania charytatywne.

Firma rodem z Pabianic

W Pabianicach z roku na rok z radością witamy rozwijające się firmy, które właśnie tu postanowiły stworzyć oddziały i siedziby swoich firm. Wybór miejsca rozwoju działalności to kluczowa decyzja, gdyż wiąże się z podażą pracowników i transportem niezbędnych materiałów. Firma 4kom, która właśnie w Pabianicach przy ul. Zamkowej 4 postanowiła zlokalizować swój ogromny magazyn, to przykład znakomitego wykorzystania lokalizacji w centrum Polski. Firma trudni się detaliczną sprzedażą akcesoriów GSM, dzięki czemu we wszystkich kierunkach świata każdego dnia odjeżdża ogromna liczba kurierów, którzy zaopatrują nasz kraj w akcesoria do telefonów i etui do tabletów. Ale to nie wszystko, to właśnie w Pabianicach dzieje się też wiele inicjatyw lokalnych, które charytatywnie wspierają potrzebujących. Firma 4kom od lat angażuje się we współpracę ze znaną Grupą Wolontarystyczną “Agrafka”, która działa w sprawie pomocy miejscowym potrzebującym.

Agrafka zmienia lokalny świat

Agrafka to grupa wolontariacka zrzeszająca młodych i empatycznych ludzi, którzy chcą działać społecznie i angażować się w regionalne przedsięwzięcia. Nic dziwnego, że firma 4kom, w której ambitnych i chętnych do działania pracowników nie brakuje, zaczęła charytatywną współpracę z Grupą Wolontariacką Agrafka. - Poprzez nasze projekty chcemy nie tylko wspierać osoby potrzebujące, ale również poszerzać wiedzę i świadomość mieszkańców oraz pobudzić ich do refleksji. - mówi Agnieszka Jaksa koordynator Agrafki. Firma 4kom wraz z właścicielem Przemysławem Górnym od 5 lat wspiera lokalne inicjatywy Agrafki, zaczynając od współorganizacji Integracyjnego Turnieju Piłki Siatkowej dla Wolontariuszy o Puchar Starosty Pabianickiego. - Od tego momentu Pan Przemysław wspiera nas na bieżąco i tym samym daje poczucie wolontariuszom, że dobro powraca. - wspomina Agnieszka Jaksa. Ukoronowaniem wkładu w miejscową działalność charytatywną Agrafki jest nagroda Złote Serce, które otrzymał właściciel firmy Przemysław Górny od pabianickich wolontariuszy. Złote Serce to nagroda, która ma za zadanie docenić wsparcie idei wolontariatu w Pabianicach.

Akcesoria GSM i dużo więcej

Nowych pomysłów w firmie 4kom nie brakuje. A wszystko za sprawą zaangażowanego i ambitnego zespołu, który staje na głowie, by spełniać potrzeby swoich klientów. Firma stale poszerza swój asortyment, zdobywając akcesoria do najnowszych urządzeń - oferując m. in. etui na telefony, szkła ochronne, uchwyty samochodowe i ładowarki indukcyjne. Najnowszym pomysłem jest własne stanowisko do wycinania i naklejania folii ochronnej, które stworzyli w swoim sklepie stacjonarnym w Pabianicach przy ulicy Zamkowej 4. Stanowisko oferuje dwa rodzaje folii ochronnej marki 3mk, a specjalna aplikacja zapewnia możliwość precyzyjnego docięcia folii i oklejenia urządzenia w zaledwie kilka minut.

Bardzo ważne jest, by prowadząc biznes, nie zapominać o lokalnej społeczności. Doskonale radzi sobie z tym marka 4kom i jej zaangażowany społecznie właściciel Przemysław Górny, który wspiera działalność Grupy Wolontariackiej Agrafka. Sprawdź asortyment sklepu internetowego 4kom i odwiedź ich w sklepie stacjonarnym, gdzie pracownicy nie tylko zabezpieczą Twój telefon i tablet, ale także profesjonalnie doradzą najlepsze produkty do Twoich urządzeń.