To cykliczne warsztaty lokalnej grupy rozwoju Sukces TO JA!

- Poczucie własnej wartości należy zacząć od budowania pozytywnej opinii o sobie. Nie uprzedzaj porażki. Uprzedzaj sukces – usłyszały kobiety na wtorkowych warsztatach.

Gościem specjalnym wydarzenia była pabianiczanka, Danuta Jacoń–Chmielecka psycholog i coach, która prowadzi w mieście pracownię rozwoju osobistego – Unikatum.
Drugim gościem była Kinga Królik, zawodniczka UKS Azymut Pabianice. Mimo młodego wieku Kinga odnosi duże sukcesy w lekkoatletyce i obecnie jest członkiem kadry Polski.

- Naszymi celami są marzenia, one motywują do działania. Chwila słabości to lekcja, do której mamy prawo - mówiła Kinga. - Porażki nas budują, to tylko przystanki na naszej drodze do osiągnięcia szczytu.

- Działaj! Spróbuj! Znajdź pasję, energię i powód do osiągnięcia celu – usłyszały uczestniczki warsztatu od Joanny Rek-Faber, ambasadorki Sukces TO JA!

Celem spotkań są: rozmowa kobiet i wymiana doświadczeń podczas warsztatowych zadań. Panie motywują się wzajemnie, szukają inspiracji, nabierają pewności siebie i dążą do osiągnięcia sukcesu.