W sobotni wieczór "Tomi" zorganizowało projekcję filmu „Downtown Abbey” specjalnie dla damskiej widowni. Pojawili sie także panowie. Seans odbył się w ramach powracającego cyklu „Tomi dla kobiet”. Przed rozpoczęciem o podniebienia uczestników zadbało Sushi Zone, a przy wejściu na salę rozdawano niespodzianki w postaci voucherów ze zniżkami ufundowane przez partnerów kina. Dodatkową atrakcją były prezenty ukryte pod wybranymi fotelami.

Jakie zdanie o imprezie miały  zainteresowane?

- Jestem na tego typu seansie po raz kolejny w Tomi. Uważam, że to bardzo fajny pomysł i super okazja na spędzenie czasu w babskim gronie. Mój mąż raczej nie lubi takich filmów jak ten dzisiejszy, więc wyciągnęłam przyjaciółkę- mówi pani Marta.

- Bardzo dobry pomysł. W sam raz na jesienno-zimowe wieczory. Jeśli tylko będą wyświetlane filmy w moim guście, na pewno nie przegapię. Jesteśmy tutaj we trzy. Liczymy na dobra zabawę- dodaje pani Karolina.

Upominki ufundowały: Strefa Ruchu, Fabryka Wełny, Naturhouse, Kinads, Salon 4F, Outhorn, New Balance Brubeck C.H.Echo, StreetStyle- Moda z charakterem, Triumph Salon bielizny Milena

Cykl „Tomi dla kobiet” ma szansę na dłużej zaistnieć w pabianickim kinie. Czekamy z niecierpliwością na kolejny seans.