Wyremontowany pałacyk, pięknie zaaranżowany park lub ogród, a może nowoczesny wiadukt? Wszystko dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej. Podczas wakacji można je spotkać niemal wszędzie. Narzekamy, że nic się nie zmienia, ale tak naprawdę wiele zrobiono dzięki pomocy UE.

Ci, którzy chcą wziąć udział w konkursie fotograficznym i pochwalić się swoim zdjęciem nawiązującym do tytułu konkursu „Sfotografuj obiekt sfinansowany w ramach środków unijnych”, mają szansę otrzymać bardzo ciekawą nagrodę – niespodziankę, ufundowaną przez ZWiK w Pabianicach. Zdjęcia do konkursu należy przysyłać w formie załącznika na adres: fundusze@zwik.pabianice.pl.

O zwycięstwie zdecyduje 3-osobowe jury. Można zgłosić tylko jedno zdjęcie, które musi być zapisane w formacie „jpg”.

W treści wiadomości powinny być umieszczone dane autora: imię i nazwisko, dokładny adres i nr telefonu. Udział w konkursie oznacza jednocześnie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na opublikowanie zdjęcia oraz danych autora na stronie ZWiK.

Zdjęcia nie odpowiadające warunkom konkursu nie będą kwalifikowane do udziału w nim. Jury zastrzega sobie prawo do niezakwalifikowania zdjęcia do konkursu bez podania przyczyn. Fotografie można zgłaszać do 3o września 2013 roku do godz. 23.59. Zdjęcia, które wygrają, będą opublikowane w galerii ZWiK.