Tym razem kino Tomi zabierze żeńską część widowni w magiczną podróż z najnowszą częścią filmu „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnica Dumledore'a".

- Na uczestniczki czekają upominki. Dodatkowo rozlosujemy 10 nagród głównych – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Bilety można kupić TUTAJ lub wygrać podwójne wejściówki w naszym konkursie. Uszczęśliwimy nimi trzy osoby, które wymienią dokładne tytuły poprzednich części "Fantastycznych zwierząt". Na wiadomości czekamy pod adresem konkurs@zyciepabianic.pl do piątku (8 kwietnia) do godziny 12.00. Zwycięzcy losowania dostaną od nas wiadomośc zwrotną. Bilety będą do odebrania w kasie kina.

O czym jest film?

Profesor Albus Dumbledore wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi. Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza.

Przypominamy również, że 8 kwietnia (piątek) w kinie Tomi odbędzie się maraton "Fantastycznych zwierząt". Start o godzinie 23.00. Będzie to również dzień oficjalnej premiery najnowszej częsci tego filmu w Polsce (pokaz przedpremierowy w Tomi 7 kwietnia).