Podczas imprezy na ich cześć na scenę wejdą również ich przyjaciele: Blues Junkers, Harp Friends i inni. A o godz. 22.30 muzyczne after party w Zielonej Górce (ul. Zielona 8).

Wstęp na jubileusz grupy jest wolny.

Tipsy Drivers zaczęli grać jesienią 1994 r. Na pabianickiej scenie muzycznej rządzili wtedy weterani: Street Blues i Bluestemper. Często nocne imprezy kończyły się wspólnymi jam session, w których udział brali zarówno starzy, jak i młodzi muzycy. Podczas jednego z takich koncertów poznali się Janusz Lesień i Jacek Urlik. Odkryli, że mają wspólną pasję: skłonność do bluesa z Chicago. Tak zaczęła się historia Tipsy Drivers…
Do współpracy Jacek zaprosił gitarzystę Kacpra Walczaka. Na początku 1995 r. do grupy dołączył perkusista Mariusz Kędzierski.

Muzycy inspirowali się głównie mistrzami chicagowskiego bluesa: Junior Wells, Buddy Guy, Muddy Waters, Little Walter czy Carey Bell. Z czasem w muzyce Tipsy Drivers zaczęły pojawiać się elementy bluesa z Teksasu i Zachodniego Wybrzeża. W ich repertuarze oprócz standardów muzyki bluesowej znajdują się też kompozycje własne z polskimi tekstami.

Od lat koncertują w bluesowych klubach, na piknikach i zlotach motocyklistów w całej Polsce, jak również poza nią.

Byli wielokrotnie nagradzani i doceniani przez publiczność i krytyków muzycznych. Tipsy Drivers są laureatami m.in. takich przeglądów i festiwali, jak: Rawa Blues 2000 i 2001 w Katowicach, „Blues na Kujawach 2000” w Brześciu Kujawskim, „Zaczarowany Świat Harmonijki ’2000 czy „Rawa Blues ’99 w Katowicach (laureat festiwalu - nagroda publiczności).
Według ankiety przeprowadzonej wśród miłośników bluesa, zorganizowanej przez Andrzeja Matysika i Radio Katowice oraz czytelników „Twojego Bluesa”, zostali uznani za Odkrycie Roku 1999 oraz zajęli drugą pozycję w kategorii Zespół Roku 2001.

Tipsy Driver grają w składzie: Jacek Urlik - harmonijka, wokal, Kacper Walczak - gitara elektryczna, Janusz Lesień – gitara basowa i Mariusz Kędzierski – perkusja.