Dla publiczności przygotowali, składającą się z dwóch części, prawdziwą artystyczną ucztę. Jako pierwsi wystąpili młodzi artyści z grupy teatralnej „Siła Twórczości” w spektaklu „Laleczka z saskiej porcelany”. To refleksyjna i pouczająca historia nastolatki, według której osiągnięcie życiowych pragnień związane jest przede wszystkim z idealnym wyglądem i szczupłą sylwetką. Widzowie w skupieniu obejrzeli opowieść przedstawiającą istotę przyjaźni i miłości, poruszającą wszechobecny problem wyimaginowanych kompleksów.

Drugą częścią piątkowej uczty był niezwykle nastrojowy koncert wokalny. Wykonywane utwory pokazywały najróżniejsze odcienie miłości. Była nostalgia i tęsknota, ale nie zabrakło również rytmów i tekstów wesołych. Zaśpiewały młode artystki zajęć wokalnych: Agnieszka Włodarek, Weronika Krawczyk, Natalia Nowak, Lena Paradowska, Paulina Pawlik, Carolina Buchcar, Martyna Smolarek, Iza Mendel, Agata Brzozowska, Paulina Suchcicka oraz Robert Ratuszny i zespół Muchy w Butelce. Repertuar koncertu wybrany został indywidualnie przez wykonawców. Wszystkie występy ilustrowane były przez specjalnie przygotowane fotografie czy animacje.  

Spotkanie przygotował instruktor artystyczny MOK-u Marek Binkowski, prowadzący warsztaty wokalne i teatralne. O oprawę techniczną zadbali: Andrzej Krajewski i Michał Borowski.