23 marca o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Kościuszki 14) wystąpi jeden z najlepszych w Polsce zespołów, uprawiający balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną - „U studni”.

Najnowszy program opierają na wierszach Adama Ziemianina, wybitnego krakowskiego poety, a także na utworach autorstwa Oli Kiełb, Darka Czarnego i Ryszarda Żarowskiego.

Współtworząc przez wiele lat (1984-2012) Stare Dobre Małżeństwo, wyznaczyli rozpoznawalne brzmienie i styl muzyczny tej legendarnej grupy. Twórcze osobowości, naturalność i swoboda bycia na scenie oraz świetny kontakt z publicznością, gwarantują wyjątkowość każdego koncertu zespołu. A to nic innego jak dbałość o słowo, o jego piękno i jasność przekazu, co jest wielką zaletą zespołu.

Promują swoją debiutancką płytę „U studni” (wydana przez łódzki „Dalmafon” w 2013 r.).

Skład zespołu: Dariusz Czarny – gitary, śpiew, aranżacje; Wojciech Czemplik – skrzypce, altówka, mandolina, śpiew, aranżacje; Ola Kiełb-Szawuła – gitara, śpiew, aranżacje; Andrzej Stagraczyński – gitara basowa, aranżacje; Ryszard Żarowski – gitary, śpiew, aranżacje.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie MOK-u w godz. 10.00 – 18.00.

Kup bilet online