To kameralny projekt, w którego skład wchodzą, oprócz wokalistki (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, miniakordeon, głównie jednak po instrumenty perkusyjne), świetni instrumentaliści. Zobaczyć i usłyszeć będziemy mogli Błażeja Chochorowskiego grającego na fretlessie i gitarze akustycznej, a na głównej gitarze akustycznej - Macieja Mąkę.

Artyści zagrają utwory znane, odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie. Dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem, a teraz mile zaskakują jako walor główny. Koncert, choć bardziej nastrojowy od tych, które znamy z dużych sal czy plenerów, jest pełen zaskakujących zwrotów, energii, wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej, wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz - co za tym idzie - przekaz wszystkich piosenek, które nabierają zupełnie nowej wartości dla odbiorcy. Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbiór tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.

21 września 2012 r. ukazała się płyta Renaty Przemyk „Akustik TRIO”, będąca zapisem studyjnym projektu koncertowego o tej samej nazwie, z którym artystka koncertuje od pewnego czasu i której to płyty domagała się zgromadzona na jej koncertach publiczność. Na płycie znalazła się również najnowsza piosenka Renaty „Jakby nie miało być”, która do tej pory funkcjonowała jako singiel w rozgłośniach radiowych, a teledysk do niej można było zobaczyć w TVP oraz na kanałach internetowych, m.in. YT.

 

Bilety w cenie 45 zł można rezerwować i zakupić w sekretariacie MOK-u (Kościuszki 14) w godzinach 8.00 – 18.00, tel. 42 225 46 90.