Z tej okazji szykuje się wyjątkowe, golfowe święto. 8 i 9 czerwca po raz 10. zagramy o brylant. Rejestracja do gry pod adresem www.turniejobrylant.pl.

 

Najwięcej atrakcji organizatorzy przewidzieli oczywiście dla golfistów. Sportowa rywalizacja w formacie stroke play brutto i netto poprzeplatana będzie specjalnymi jubileuszowymi konkursami. Będzie to nie tylko Hole in One, tradycyjnie uzupełniające każdy turniej golfowy (zwycięzca konkursu umieszcza piłeczkę w dołku za pomocą jednego precyzyjnego uderzenia), ale konkursy podkreślające dziesiąty rok turnieju. Nagroda, pierścionek z brylantem od A&A Domu Jubilerskiego przewidziana jest na przykład za... 10. miejsce. Do wygrania też statuetka z prawdziwym brylantem. A poza tym biżuteria od A&A Domu Jubilerskiego, zegarki marki Frederique Constant, pióra marki Sailor, pobyty w SPA. Nagrody za wszystkie 3. miejsca w kategorii brutto, netto, netto kobiet i juniorów.

 

Gwiazdami X edycji będą: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz.

Turniej o Brylant A&A to także wielka impreza, która łączy sportową rywalizację z beztroską zabawą i piknikiem. Pole jest tak zaprojektowane, że zgromadzeni na jego terenie widzowie mogą podglądać grę właściwie przez cały czas. Wielu takich dawnych „oglądaczy” zagra w jubileuszowej edycji. Dla wszystkich gości organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Gorący pokaz samby brazylijskiej w wykonaniu Agencji Artystycznej Show Time, Wild – show Fryzjerni B&S, Kapelusze Świata kolekcja Fashion Studio Transmode.

 

Największą atrakcją jubileuszowego turnieju będzie premierowy pokaz kolekcji A&A Domu Jubilerskiego KONSTELACJE (Podaruję Ci gwiazdki z nieba). Unikatowa biżuteria wykonane ze srebra wg projektu Lady Magic.

Turniej Golfowy o Brylant A&A to sportowe i towarzyskie wydarzenie roku. Uroczystości finałowe tradycyjnie już poprowadzi Krzysztof Ibisz.