W upalne południe najwięcej osób pojawiło się na polu golfowym, gdy na scenę wszedł Łukasz Zagrobelny. Okazją do zabawy była XI edycja turnieju golfowego o brylant A&A. Jak co roku, organizowali ją Anna i Arkadiusz Majsterkowie. Na scenie rządził Krzysztof Ibisz. To on prowadził całą imprezę. Atrakcji i konkursów nie brakowało.
Jeszcze bardziej gorąco zrobiło się podczas pokazu Pole Dance w wykonaniu niesamowicie wysportowanej Iwony Drzymały. Na scenie królowały panie. Jeszcze długo po występie uroczych Słowianek z agencji tanecznej Show Time, męska część publiczności nie mogła ochłonąć. Imprezą zawładnął folkowy styl. Było jeszcze kilka pokazów tańców regionalnych. Dla ciekawskich zorganizowano pokaz sztuk magicznych. 
Podczas pikniku odsłonięto rzeźbę Majdan, której autorem jest artysta z Ukrainy. Jego rzeźba przedstawia głowy zwrócone do siebie przodem i odwrócone tyłem. Obok jest krzyż symbolizujący pomordowanych, a całość to żagiel historii, który dziś łopocze nad Ukrainą i stawia opór lub łapie wiatr w żagle. Całość wykonana z metalu. Rzeźba stoi w alei rzeźb na polu golfowym Arkadia. 

W dwudniowym turnieju golfowym o brylant A&A udział wzięło 59 zawodników. Statuetkę z brylantem otrzymał Karol Oleksa. Drugie miejsce zajął Jan Piętka, zwycięzca turnieju sprzed 2 lat. Natomiast trzecie miejsce należy do Przemysława Cechowskiego.

Za wbicie piłki do dołka za pierwszym uderzeniem tradycyjnie do wygrania był złoty pierścionek z brylantem. Jedyną osobą, której to się udało był 8-letni Oliwier Olczyk, najmłodszy uczestnik turnieju.