Golfiarze zjadą do nas 11 czerwca. Na Polu Golfowym Arkadia przy ul. Grota-Roweckiego 8a przez dwa dni będą walczyć o Brylant A&A.
 
Turniej ma oprawę piknikową, więc co roku na polu bawi się ponad 1.000. Na 12 czerwca (niedziela) dla wszystkich przygotowane są atrakcje. 
 
- W tym roku główną atrakcją jest koncert Urszuli – mówi Anna Rozwadowska z A&A Nieruchomości. - Oprócz koncertu zobaczymy autorską kolekcję strojów Elżbiety Fedor inspirowanych golfem, dwa ekscytujące pokazy taneczne (Agencja Artystyczna Show Time) i oczywiście premierowy pokaz biżuterii A&A Domu Jubilerskiego. 
 
Turniej opuści 13 zwycięzców, w tym również ten, który zajmie 13. miejsce (najtrudniejsze do przewidzenia). Na każdym z 9 dołków można też wygrać pierścionek z brylantem. Jest o co walczyć.
 
Całość od lat prowadzi niezastąpiony Krzysztof Ibisz. 
 
- W tym roku Arkadia otrzymała prestiżową nagrodę PGA Polish Golf Awards za najlepsze w Polsce 9-dołkowe pole golfowe – informuje Rozwadowska.
 
Do Arkadii nie trzeba jechać 40 minut, stojąc w korkach, bo położona jest w samym środku miasta. Tutaj zgodnie egzystuje dziewięć dołków, driving range (strzelnica do uderzeń dalekich), 15 rzeźb plenerowych, namiot klubowy i stado pawi.
 
- Doświadczeni golfiści dają się zwieść pozorom. Arkadia sprawia wrażenie prostej. Małe pole, 9 dołków, godzinka gry. Doświadczeni golfiści bywają zaskoczeni. Bo to wąskie fairwaye (trudność pierwsza), pofałdowane greeny (trudność druga), dużo drzew, dwa dołki na wyspach, siedem mostów, dwie rzeki, 4 stawy, ruchome przeszkody – wylicza pani Anna.
 
Arkadia to pole golfowe w pigułce. Są nawet bunkry i przeszkody wodne.
 
Bilety można kupić na www.turniejobrylant.pl, tel. 42-632-00-00.