7 stycznia zobaczymy filmowy spektakl „Upiór w operze w Rogal Albert Hall”. To widowiskowa inscenizację tego musicalu, na skalę nieporównywalną do niczego wcześniej. Zainspirowane oryginałem, wystawianym przez Hala Prince'a i Gillian Lynne, to zrobione z rozmachem przedstawienie wpasowuje się w wystawny klimat wiktoriańskiego splendoru legendarnej londyńskiej Royal Albert Hall, gdzie wspólnie na scenie pojawia się ponad 200 osób, w tym obsada, orkiestra oraz kilku gości specjalnych.

14 stycznia MOK wyświetli „Dźwięki muzyki”. To dramat i musical w reżyserii Roberta Wise’a. Historia chcącej zostać zakonnicą Marii, która zostaje wysłana do domu barona von Trappa, by opiekować się jego siedmiorgiem dzieci. Między dziewczyną a jej pracodawcą rodzi się uczucie. 

21 stycznia obejrzymy melodramat z ubiegłego roku, „Papierowe miasta”. Opowieść o młodym chłopaku i jego dwóch przyjaciołach, którzy wyruszają w podróż, aby znaleźć zaginioną dziewczynę z sąsiedztwa.

28 stycznia komedia z Cameron Diaz pt. „Inna kobieta”. Diaz wciela się w rolę Carly, która odkrywa, że jej wymarzony mężczyzna ma żonę, a ta wkrótce ją odwiedza. Kobiety zaprzyjaźniają się i łączy siły, by dokonać zemsty.