„Olimp, czyli skok na kasę” to dwugodzinna komedia z przesłaniem, pełna muzyki, śpiewu i tańca.

Tak o spektaklu pisze MOK:

"Rzecz dzieje się w antycznej Grecji, na Olimpie, gdzie trwa nieustająca impreza, ambrozja leje się litrami, a znudzeni bogowie wymyślają coraz to nowe rozrywki. Wydawałoby się, że nic nie zachwieje olimpijskiego raju i sielankowego życia bogów, aż do dnia, gdy okazuje się, że skarbiec zieje pustkami. Bogowie stają przed dylematem: komu obciąć dotacje, aby przetrwać trudne czasy oczekiwania na wpływy do budżetu. Żaden pomysł nie wydaje się dobry, a czas ucieka. Pewnego dnia Zeus wpada na pomysł, aby cofnąć pieniądze przeznaczone na kulturę. Oj, będzie się działo, gdy Muzy odpowiedzialne za poszczególne dziedziny kultury i sztuki postanowią Zeusa przechytrzyć…"

W przedstawieniu wystąpią aktorzy teatru ”Dla Niepoznaki", a także gościnnie osoby z niepełnosprawnościami z teatru integracyjnego „Czarodzieje” oraz grupy teatralnej „Czarty Teatru”.

Spektakl zaplanowano na godzinę 18.00. Jako bilet wstępu posłuży potwierdzenie przelewu na konto zbiórki (link) na rzecz Rafała Dzwonnika. Koszt wejścia to minimum 20 złotych.

Plakat promocyjny