W najbliższą niedzielę Port Łódź i Teatr Piccolo zaproszą najmłodszych na kolejny spektakl. Tym razem będzie to przedstawienie teatralne połączone z akrobatyką cyrkową. Po raz kolejny przygotowano dla dzieci moc atrakcji – konkursy z nagrodami i warsztaty cyrkowe. Początek o godzinie 14.00 na patio Portu Łódź.

Program pt. „Kot i Mysz na Dzikim Zachodzie” to efekt współpracy Teatru Piccolo z grupą zawodowych cyrkowych akrobatów.
To interaktywna zabawa sceniczna połączona z konkursami i zadaniami dla małych widzów.

- Dialogi przeplatane są gagami i popisami sztuki cyrkowej. Akrobacje, konkursy i liczne możliwości wykazania się swoimi talentami na scenie to gwarancja dobrej zabawy dla naszych najmłodszych gości – zapowiada Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Występ uświetnią Małgorzata Potrzebowska i Janusz Potrzebowski – utalentowani artyści znani z cyrków występujących m.in. w Monte Carlo, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Szwajcarii oraz z show dla dzieci realizowanych przez Majkę Jeżowską. Od kilku lat z powodzeniem realizują program artystyczny dla najmłodszych, przygotowany z Witoldem Grucą, odpowiedzialnym za choreografię i ruch sceniczny.

Program imprezy:
14.00-14.50 – spektakl teatralny „Kot i Mysz na Dzikim Zachodzie”

14.50-15.15 – konkursy i zabawy dla dzieci, początek konkursu rysunkowego z nagrodami „Cyrk w Porcie Łódź”

15.15-16.00 – warsztaty cyrkowe i sprawnościowe (żonglerka, lasso, jazda na monocyklu, szczudła) - prowadzone przez profesjonalistów w formie zabawy

16.00-16.50 – spektakl teatralny „Kot i Mysz na Dzikim Zachodzie”

16.50-17.15 – konkursy i zabawy dla dzieci oraz ogłoszenie wyników konkursu rysunkowego i wręczenie nagród laureatom

Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny.