Filmy wyświetlane są w czwartki o godz. 18.00.

 8 stycznia widzowie zobaczą „Mosty Toko-Ri”. To opowieść o doświadczonym weteranie II wojny światowej, który musi opuścić rodzinę, by znów walczyć. Film łączy znakomite sekwencje lotnicze z poruczającym dramatem. W roli żony pilota występuje Grace Kelly.

15 stycznia - „Sabrina”. Tytułowa bohaterka jest córką szofera. Nieszczęśliwie kocha się w Davidzie - hulace i kobieciarzu. Jako nastolatka udaje się do Paryża. Po dwóch latach wraca jako dojrzała kobieta i zawraca w głowie nie tylko Davidowi, który ma się żenić, ale także myślącemu tylko o pieniądzach Linusowi.

22 stycznia – „Bulwar zachodzącego słońca”. Joe Gillis (William Holden), scenarzysta-bankrut, ukrywa się przed mężczyzną, który chce odebrać mu samochód na poczet jego długów. Schronienie znajduje w rezydencji dawnej gwiazdy kina niemego, Normy Desmond (Gloria Swanson). Kobieta łudzi się, że miliony fanów nadal za nią szaleją, dlatego też planuje powrót na ekrany w stworzonym przez siebie obrazie „Salome”. Gdy dowiaduje się, że Joe jest scenarzystą, prosi go, aby pomógł jej dokończyć scenariusz. Mężczyzna wie, iż jej dzieło jest kiepskie, jednak z powodu braku pieniędzy zgadza się na propozycję. Tygodnie mijają, a Joe nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo uzależniony staje się od tej kobiety.

29 stycznia - „Stalag 17”. Akcja filmu toczy się w trakcie II wojny światowej w niemieckim obozie dla aliantów, niedaleko Dunaju. Wśród żołnierzy amerykańskich jest osoba, która donosi o wszystkim pilnującym ich strażnikom. Atmosfera wrogości otaczająca podejrzanego o zdradę oficera dochodzi do kulminacji, gdy ktoś donosi faszystom o miejscu pobytu więźnia, któremu udało się uciec z campusu.