Z okazji otwarcia zorganizowane zostaną m.in animacje i zabawy dla dzieci. Na klientów czekać będzie smaczny poczęstunek oraz aromatyczna kawa. Odbędą się także pokazy kulinarne.

Już 25 sierpnia o godzinie 8.00 przy ul. Pomorskiej 75 otwarty zostanie czternasty sklep sieci Lidl w Łodzi. W okresie od czwartku 25 sierpnia do niedzieli 4 września wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Łodzi znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach.

Sklep sieci Lidl w Łodzi zlokalizowany przy ul. Pomorskiej 75 ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1.240 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 21.00, a w niedziele od 9.00 do 19.00. Ponadto dla wygody zmotoryzowanych klientów przygotowano ok. 90 miejsc parkingowych.

 

Dla czytelników Życia Pabianic mamy konkurs, w którym do wygrania są 3 kosze produktów Lidla. Kosze trafią do autorów trzech najciekawszych przepisów.

Wyślij e-mail* na: konkurs@zyciepabianic.pl z odpowiedzią na pytanie konkursowe:

Produkty do przyrządzenia pysznego i zdrowego leczo znajdziesz w Lidlu, w dziale:

A)Ryneczek Lidla  B)Warzywniak Lidla  C)Targowisko Lidla

oraz napisz, jakie jest Twoje ulubione danie, którego podstawą są warzywa (przepis)?

*Prosimy o podanie w wiadomości swoich danych (imię, nazwisko, adres i nr telefonu), potrzebnych do wysyłki nagrody.

Na maile czekamy do czwartku do godziny 11.00.

Koszyki wygrywają: Natalia Krauzowicz, Anna Bajer oraz Katarzyna Staryk.