Wakacyjny wolny czas to idealna okazja, żeby rozpocząć naukę gry na gitarze oraz skorzystać z konsultacji muzycznych. Zajęcia ruchowo-taneczne to z kolei nie tylko dobra zabawa i miłe spędzenie czasu. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję m.in. poznać podstawowe elementy różnych stylów oraz nauczyć się kilku ciekawych układów choreograficznych. Oferta wakacyjna to również warsztaty wokalne i spotkania z piosenką. 

Jest też propozycja dla tych, których pasjonuje teatr i aktorstwo. Coś dla siebie znajdą również ci, którzy lubią tworzyć artystyczne dzieła. Podczas letnich spotkań będzie można zgłębić tajniki różnych technik plastycznych. 

Zajęcia poprowadzą instruktorzy: Anita Ceglarek, Joanna Urbaniak-Woźniak, Marek Binkowski, Sławomir Łuczyński oraz Grzegorz Małolepszy.

Raz w tygodniu MOK zaprasza do udziału w ciekawych wycieczkach. Miejsca, jakie w tym czasie będzie można zobaczyć, to m.in. Rudzka Góra, Rokitnica, Centrum Sportu i Rekreacji „Nad Stawem” w Konstantynowie Łódzkim, Leśnictwo Dąbrowa, ZOO w Borysewie oraz Park Edukacyjno-Rozrywkowy „Mikrokosmos” w Ujeździe. 

Szczegółowe informacje na temat wycieczek oraz zapisy w sekretariacie MOK-u od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, tel. 42 225-46-90.