życie pabianic
Życie Pabianic numer 17/2024

Biegi

• Wbiegli na górę. Gratulacje! [WYNIKI]

10 kilometrów pod górę w 41 min 59 s. Tak pobiegł najlepszy z biegaczy – Tomasz Owczarek. W sumie w Piątkowisku wystartowało 198 osób [VIDEO, FOTO]

utworzono:

• Kinga blisko złota

Kinga Królik z UKS Azymut wygrała kolejne zawody i zdecydowanie prowadzi w swojej kategorii wiekowej w klasyfikacji mistrzostw Polski

utworzono:

• Biegniemy!

Już za 2 tygodnie, a dokładnie 31 maja o godzinie 11.00 wystartuje trzecia edycja biegu "10 na 5"

utworzono:

• Azymut: petarda Kingi, życiówka Dawida

Biegaczka UKS Azymut Kinga Królik odpaliła prawdziwą petardę. W debiucie na 800 metrów zanotowała drugi tegoroczny wynik w Polsce

utworzono:

• Pobiegnij z „Koroną”

Będzie kolejna edycja biegu "10 na 5". Jeśli chcesz pobiec, możesz się zapisać

utworzono:

• Pokonali nawet Niemców!

Dwunastu zawodników Azymutu stanęło na podium w międzynarodowych zawodach w biegu na orientację rozegranych w okolicach Wyszkowa

utworzono:

• Nasi w łódzkim maratonie

Kilkudziesięciu pabianiczan pobiegło w niedzielnym maratonie Dbam o Zdrowie w Łodzi. Biegacze pokonali ulicami Łodzi ponad 42 km. Z maratonem zmierzyło się 1.900 osób