W ostatni weekend wakacji w Pucku odbyło się Grand Prix Pomorza w biegu na orientację. Z Azymutu wystartowała grupka najmłodszych zawodników, którzy wcześniej zawzięcie trenowali na obozie szkoleniowym w okolicach Słupska. Jak widać, treningi przyniosły efekty, ponieważ w końcowej klasyfikacji, po 3 dniach biegania, Azymut zdobył sporo świetnych miejsc. W kategorii K10 1. miejsce zajęła Kinga Królik, a 6. miejsce - Kasia Waliszewska. W K12 1. miejsce dla Klaudii Kaczyk. W M10 na 2. miejscu uplasował się Kuba Morawski, na 7. - Mateusz Jaksa i na 8. - Hubert Nadolski.

Czołowi zawodnicy Azymutu wystartowali w zawodach Hungaria Cup, które odbyły się na Węgrzech w okolicach Miszkolca. Były to zawody towarzyszące Mistrzostwom Świata seniorów w biegu na orientacje. Rywalizacja trwała tydzień i składała się z 6 etapów. Zawody zgromadziły ponad 2.000 uczestników z całego świata, m.in. z Chin, Japonii i USA. Wśród reprezentantów Azymutu najwyżej uplasował się Michał Olejnik, który w generalnej klasyfikacji w kategorii M18 zajął 2. miejsce. W kategorii M21A Łukasz Gryzio zajął 3. miejsce, a Maria Pabich w kategorii seniorek W21E uplasowała się ostatecznie na 4. miejscu.