Na starcie imprezy rozgrywanej pod Pabianicami stanęło blisko 200 biegaczy z całego kraju. Jedni w terenie orientowali się bardziej, inni mniej, lecz na pewno każdy z nich dał z siebie wszystko.

Nasi zawodnicy byli mili, gościnni i uprzejmi. Jednak za bardzo nie chcieli dzielić się medalami z innymi, aż 21 razy stając na podium.

Złoto wywalczyli: Abigail Jaros, Marika Kozuń, Filip Andrzejczak, Łukasz Łubisz, Jakub Wiśniewski, Oskar Wesołowski, Miłosz Gramsz, Piotr Winczewski.

Srebro zdobyli: Sara Lorenc, Hanna Pabich, Kaja Młynarczyk, Alicja Grochowalska, Szymon Krawczyk, Adam Wiśniewski, Franciszek Krempiński, Adam Gąsiorowski, Beata Łubisz.

Po brąz sięgnęli: Marta Mazur, Kalina Kowalczyk, Aleksandra Kowalczyk, Julia Krempińska.

W międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików (14 lat) w Warszawie sensację sprawiła sztafeta Azymutu – 10-letnie Sara Lorenc i Hanna Pabich wraz z Oliwią Żuczkowską (Galewice) zdobyły złoty medal! Jakub Wiśniewski wywalczył srebrny i dwa brązowe medale, a tuż za podium przybiegła sztafeta w składzie: Łukasz Łubisz, Piotr Krawczyk, Adam Wiśniewski.