W Nowym Dworze Mazowieckim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach na Orientację. W zawodach objętych punktacją Ministerstwa Sportu uczestniczyło ponad 200 zawodników z 4 województw: mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i łódzkiego, w tym 19-osobowa grupa zawodników z Pabianic.

Podczas zawodów w ciągu dwóch dni rozegrano 3 biegi: sprint, bieg sztafetowy oraz klasyczny. W obu biegach indywidualnych zwyciężyła z ogromną przewagą Kinga Królik (zdobyła także trzeci złoty medal, biegnąc w sztafecie męskiej, która pobiegła w składzie: Dawid Kalisiak, Jakub Kisielewicz i na ostatniej zmianie Kinga Królik). Medale zdobyli także: Dawid Kalisiak w sprincie oraz Jakub Kisielewicz w biegu klasycznym.

W klasyfikacji drużynowej wygrał zespół z Pabianic, zdobywając ponad 30 punktów. Dodatkowo dla dzieci do 10 lat rozegrano biegi indywidualne. W obu biegach sprinterskich łącznie na 2. miejscu uplasował się Jan Sztranek, który zwyciężył w biegu indywidualnym. Na dystansie klasycznym na pierwszym miejscu uplasowała się Julia Krempińska.