Założenie projektu to dzień otwarty w najważniejszych placówkach sportowych w Polsce. Polacy będą mogli nieodpłatnie korzystać ze specjalnie zorganizowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych, a część z nich będzie mogła odbyć trening z największymi sławami polskiego sportu.

W Pabianicach UKS Korona 29 października (wtorek) w godz. 19.00–22.00 do Powiatowej Hali Sportowej na dzień otwarty zaprasza dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe z województwa łódzkiego, które jeszcze nie poznały tajników badmintona - olimpijskiej dyscypliny sportowej, która staje się coraz bardziej popularna.
W godz. 21.00-22.00 trening poprowadzi Maciej Woskresiński – absolwent wrocławskiej AWF (specjalizacja badmintona). Przez kilka lat trenował z seniorami i juniorami w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Głubczycach. Współpracował z trenerami z Chin m. in. z Ling Bo, którego uczniowie sięgali po tytuły mistrzów świata. Obecnie jest trenerem dzieci i młodzieży w klubie UKS Korona.
Zapisy należy kierować na adres email: biuro@ukskorona.pl lub pod nr tel. 600 018 225. Obowiązuje strój i obuwie sportowe.