Bogdan Nowacki. Miał 64 lata. Piłkarz, działacz PTC.

Wychowanek trenera Leona Knula, w PTC grał w latach 1968-78. Był środkowym napastnikiem. Reprezentant juniorów województwa łódzkiego. Po zakończeniu kariery piłkarskiej szkolił młodych piłkarzy w PTC, z którymi odnosił sukcesy. W 1995 roku został kierownikiem sekcji piłki nożnej i członkiem zarządu klubu, które to funkcje pełnił wiele lat. Do samego końca był aktywnym działaczem PTC.

Mirosław Sajewicz. Miał 59 lat. Piłkarz.

Do Włókniarza przyszedł z Odry Wrocław w 1980 roku. Swoją grą szybko zwrócił uwagę wielkiego Widzewa ze Zbigniewem Bońkiem, Józefem Młynarczykiem i Włodzimierzem Smolarkiem. Sięgnął z nim po dwa tytuły mistrza Polski. W ekstraklasie rozegrał 63 mecze, strzelił 12 goli. Po zakończeniu kariery prowadził sklep z pamiątkami w pobliżu stadionu Widzewa.

Przemysław Lipiński. Miał 38 lat. Piłkarz.

Był wychowankiem Włókniarza, w którym treningi rozpoczął w 1988 roku. W pierwszej drużynie „zielonych” debiutował jako nastolatek w III lidze. Wysoki, silny szybko stał się podporą obrony. W 1997 roku przeszedł do PTC, potem grał w Iskrze Dobroń. Był pracownikiem Zakładu Energetyki Cieplnej.

Paweł Kowalski. Miał 79 lat. Piłkarz, trener.

W 1952 roku rozpoczął treningi w Ogniwie, bo taką nazwę wówczas nosiło PTC. Trzy lata później był podstawowym zawodnikiem drużyny „fioletowych”, która awansowała do III ligi. Grał w Pafawagu Wrocław i pierwszoligowym ŁKS. W 1967 roku zadebiutował w reprezentacji Polski, w której zanotował cztery występy. Jako trener w 1977 roku doprowadził łódzki Widzew do wicemistrzostwa Polski. Trenował też m.in. ŁKS, Polonię Bytom, Motor Lublin, Olimpię Poznań i Zagłębie Lubin. W 1994 roku krótko prowadził PTC.

Józef Nowak. Miał 75 lat. Piłkarz i trener.

W latach 60-tych był podporą Włókniarza, dał się poznać jako szybki i waleczny zawodnik. Po zakończeniu kariery pracował jako szkoleniowiec. Ojciec Piotra, byłego reprezentanta Polski, obecnie szkoleniowca Lechii Gdańsk. Zmarł w Niemczech.

Mirosław Banaczek. Miał 65 lat. Działacz sportowy.

Był wieloletnim prezesem Burzy Pawlikowice.

Grzegorz Gajewski. Miał 69 lat. Piłkarz ręczny, trener.

Przez wiele lat bronił barw pabianickiego Włókniarza. Po zakończeniu kariery prowadził naszych szczypiornistów.