Rusza piąta edycja Zimowej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic. Pierwsza kolejka już 1 grudnia 2019 r. Są to rozgrywki w kategorii OPEN, w których występować mogą drużyny męskie, żeńskie i mieszane. W skład każdej z nich powinno wchodzić maksymalnie 12 zawodników. Mecze będą odbywać się w Powiatowej Hali Sportowej w terminach:

1 grudnia, 15 grudnia, 26 stycznia, 9 lutego, 23 lutego, 1 marca, 15 marca

W turnieju nie mogą brać udziału drużyny klubowe grające w rozgrywkach ligowych PZPS oraz zawodnicy aktualnie do niej zgłoszeni i obecnie grający.

Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 8 listopada 2019 roku na adres email: lukasz_stencel@op.pl

Co należy podać?

Imię i nazwisko kapitana, e-mail, nr telefonu, nazwę drużyny

Formuła ligi będzie kontynuacją poprzednich edycji. Ostateczna, szczegółowa jej forma i harmonogram będą zależały od ilości zgłoszonych drużyn.  Mogą w niej wystąpić zarówno drużyny grające w zeszłym sezonie, jak i nowe zespoły.

Po zamknięciu zgłoszeń organizatorzy prześlą dokładny regulamin, harmonogram oraz pozostałe informacje dotyczące rozgrywek.

Liczba drużyn jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla najlepszych zespołów przewidziane są puchary, medale i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników gadżety, upominki oraz poczęstunek podczas każdych rozgrywek.

Partnerem ligi jest ZwiK.