Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniosły dziewczyny Energii Pabianice występujące w rozgrywkach Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Pokonały 3:0 (18, 13, 22) Margreen Łódź. Tylko w połowie pierwszego seta i końcówce trzeciego łodzianki były w stanie nawiązać równorzędną rywalizację. Jednak konsekwentnie grające pabianiczanki w sobotę były zdecydowanie lepsze i zasłużenie zdobyły 4 pkt. Dzięki temu awansowały na czwarte miejsce w tabeli I ligi (1 zwycięstwo, 2 remisy, 3 porażki).

Tym razem trener Piotr Kasza mógł skorzystać z szerokiej kadry. W meczu grały: Agnieszka Miller, Agata Szkudlarek, Julia Warmińska, Aleksandra Rypalska, Patrycja Rypalska, Małgorzata Kopacz (C), Natalia Malinowska (L) oraz Anna Kośka, Sandra Kubiak, Katarzyna Kasza, Patrycja Karasińska.