Na starcie nie mogło zabraknąć robiących postępy zawodników PTC DSV Alpina Pabianice. Kolarzy we fioletowych trykotach kibice mogli zobaczyć w rywalizacji młodzików oraz juniorów młodszych.

Powodów do radości przysporzyli nam zwłaszcza młodzicy. Podopieczni Wojciecha Goleni wystartowali w jeździe na czas dwójek.

Na świetnej, siódmej pozycji linię mety minęli Kacper Chudy i Jan Bajdor.

Rafał Fabikiewicz oraz Mateusz Górecki zajęli 20. miejsce.

W wyścigu drużynowym znakomite siódme miejsce zajęła ekipa młodzików w składzie: Kacper Chudy, Jan Bajdor, Rafał Fabikiewicz, Mateusz Górecki.

W jeździe dwójkami juniorów młodszych 16. miejsce zajął duet Szymon Kosuń/Maciej Bajdor, zaś Miłosz Szwed i Igor Wolski mieli 20. czas wyścigu.

W wyścigu drużynowym juniorów młodszych, team PTC przyjechał na metę tuż za czołową dziesiątką – na 11. pozycji. Dzielnie walczyli: Maciej Bajdor, Szymon Kosuń, Igor Wolski, Szymon Szwed.

„Bardzo ciężki sezon i rywalizacja z najlepszymi zawodnikami w Polsce pokazały, że jesteśmy na dobrej drodze, by w niedalekiej przyszłości dorównać poziomem sportowym czołowym klubom w kraju” – napisali na facebooku nasi kolarze.