Koszykarki Solparku Kleszczów Pabianice rozegrały w środę na własnej hali sparing z ŁKS-em Łódź. Po dość słabej grze przegrały 51:67.
W pierwszej kwarcie nasze koszykarki zdobyły tylko 7 punktów przy 21 przeciwniczek. Pabianiczanki były słabsze w każdym elemencie gry, a przede wszystkim nie mogły się przebić przez dobrze ustawioną obronę łodzianek.
Druga część meczu to lepsza gra, ale spowodowana tym, iż w drużynie gości mniej grały najlepsze zawodniczki czyli najskuteczniejsza tego dnia Magdalena Losi i była zawodniczka pabianickiego klubu, Leona Jankowska.
Kolejna część meczu była w wykonaniu naszych zawodniczek dobra i pozwoliła zmniejszyć straty do 7 punktów. Funkcjonowała obrona, dzięki której ŁKS zdobył tylko 10 punktów.
Ostatnia Kwarta to znowu dominacja przyjezdnych. Dobra postawa Patrycji Bajerskiej, która zdobyła 13 punktów nie pomogła przy tak biernej obronie.
Następny mecz Solpark rozegra 2 marca z Arcusem SMS Łomianki w Pabianicach.

Solpark Kleszczów Pabianice – ŁKS Łódż 51:67 (7:21, 18:18, 15:10, 11:18)
Solpark: Patrycja Bajerska 13, Marta Hylewska 9, Joanna Szałecka, Katarzyna Salska po 8, Anna Krajewska 6, Joanna Bogacka, Magdalena Kowalska po 3, Monika Szulc 1, Renata Piestrzyńska, Marta Błaszczyk.