Zespół grał w składzie: Weronika Nowakowska, Natalia Dobrosz, Martyna Stępińska i Zuzanna Majchrzak. W eliminacyjnej grupie A pabianiczanki wygrały z Gortatkami 21:1 i MUKS-em II Bydgoszcz 17:6. W ćwierćfinale ograły Widzew 17:6, a w półfinale - Sirmax Kutno 21:13. Dopiero w finale przegrały 6:16 z ekipą 3x3 4Ever Academy. Turniej rozegrano w Toruniu.

Podobne zawody tyle, że w kategorii U23K, rozegrano w Łodzi. Koszykarki PTK (Patrycja Kirsz, Martyna Boniecka, Pola Kaźmierczak i Martyna Goszczyńska) także zdobyły srebrne medale. W pojedynku decydującym o 1. miejscu przegrały z Ósemką Skierniewice (rywalki grały z pabianiczanką Natalią Łopińską w składzie) 13:16. Wcześniej nasze pokonały 3x3 4Ever Academy 14:13 i Widzew 18:12.

Następne turnieje młodzieżowych mistrzostw Polski będą w Żyrardowie, Szczecinie i na Śląsku.