Kadetki PTK ABM Jędraszek wygrały w lidze wszystkie 14 meczów z imponującym bilansem małych punktów (+ 561). W ostatnim starciu  pabianiczanki pokonały ŁKS 110:19. Punkty zdobyły: Zyngerman 18, Śpionek 17, Sobolewska i O. Okruszek po 12, Michalska 11, Grabarz 9, N. Okruszek i Cilulka po 8, Stępińska i Trześniewska po 6 oraz Kardas 3.

W połowie marca w Bydgoszczy będzie rozgrywany finał strefy łódzko-kujawsko-pomorskiej. Oprócz pabianiczanek zagrają tam: MUKS Bydgoszcz, Katarzynki Toruń i Basket Ksawerów. Nasz zespół, prowadzony przez Piotra Rozwadowskiego i Mariolę Szymańską, wygrał niedawno także turniej o puchar Can Packu w Krakowie.

Z kolei Juniorki PTK Compact Project, dzięki zwycięstwu w ostatnim meczu z łódzkim Widzewem 80:44, zajęły drugie miejsce w lidze makroregionalnej, obejmującej Kujawsko-Pomorskie i Łódzkie, ale zostały mistrzyniami województwa łódzkiego. Lepszy w lidze był tylko MUKS Bydgoszcz. W finale strefy, który zostanie rozegrany w dniach 2 - 5 marca, pabianiczanki zagrają u siebie z Basketem Aleksandrów i Ksawerowem oraz na wyjeździe z MUKS-em Bydgoszcz. W meczu z Widzewem punkty dla zespołu Jolanty Nowackiej zdobyły: W. Uławska 21, Stępińska 20, Blążejewska 14, Janicka 13, Nowakowska 7, Okruszek i Dobrosz po 2 oraz Młynarczyk 1.

Awansując do finału strefy, nasze juniorki i nasze kadetki zapewniły sobie awans co najmniej do ćwierćfinału mistrzostw Polski. Gratulujemy!