Znakomicie w finale Ligi Wojewódzkiej spisują się kadeci PKK’99. Wygrali trzeci kolejny mecz, tym razem z ŁKS-em 68:51. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście z Łodzi, którzy wygrali pierwszą kwartę 21:16. Trener Wiesław Wincek przed drugą kwartą zaordynował mocniejszą obronę i krycie już od połowy boiska. Efekt? Do przerwy pabianiczanie prowadzili już 28:23. Po zmianie stron PKK’99 sukcesywnie powiększało przewagę, a zawodnicy w stu procentach zrealizowali taktykę, którą wymyślił ich szkoleniowiec.

PKK’99: Szymon Owczarek 29, Aleksander Placek 11, Bartosz Malarczyk 10, Filip Sauter 9, Dawid Wisławski 3, Aleksander Jóźwik 2, Dawid Kopański 2, Konrad Czarnecki 2, Krzysztof Kin, Szymon Barys, Igor Walczak, Miłosz Michałowski.