Młodzik starszy rozprawił się dosyć łatwo w Kutnie z drużyną gospodarzy w stosunku 92:47. Decydująca okazała się pierwsza kwarta, którą nasza podstawowa piątka wygrała 33:9.

W meczu punktowali: Szymon Bernasiak 21, Szymon Owczarek 16, Wiktor Van Wijngaarden 14, Filip Sauter 12, Bartosz Malarczyk 10, Piotr Łągiewczyk 8, Aleksander Jóźwik 7, Dawid Kopański 2, Aleksander Placek 2, Szymon Barys.

***

Juniorzy odnieśli dwa zwycięstwa. W pokonanym polu zostawili drużynę z Piotrkowa oraz na wyjeździe - drużynę z Kutna. Najlepszymi graczami z w walce z Piotrkowem trener wybrał: Krystiana Mika (29 pkt.) i Bartłomieja Frątczaka (12 pkt.) W meczu z Kutnem za MVP uznał Macieja Lewandowskiego, który wyłączył najlepszego rywala.

***

Kadeci w ostatniej kolejce spotkań ulegli na wyjeździe Startowi Łódź 62:70. Nasi koszykarze w swojej kat. wiekowej zajęli ostatecznie 6. miejsce na 12 drużyn.
W meczu punktowali:Adrian Wlazło 15, Juliusz Knop 14, Daniel Pikula 12, Bartosz Klamżyński 10, Artur Szczerkowski 7, Patryk Wnuk i Michał Bartczak po 2, Tomasz Rogoziński, Jakub Choinacki, Krzysztof Knapik 0.