Młodzicy młodsi zaczęli mecz stremowani i pierwszą kwartę przegrali 12:14. Na szczęście druga kwarta była już popisem gry PKK, a w szczególności duetu Wnuk – Grabowski. Dzięki ich grze druga kwarta skończyła się wynikiem 42:24. Dalsze kwarty przebiegały pod dyktando naszych młodych koszykarzy i cały mecz zakończył się wynikiem 77:48.

W meczu grali i punktowali: Tobiasz Wnuk 22, Marcin Grabowski 19, Igor Walczak 13, Krzysztof Kin 9, Dawid Wisławski 4, Franciszek Błoch, Miłosz Michałowski, Konrad Biernacki po 2, Jan Dudziak, Arkadiusz Duszyński, Dominik Bralewski, Oliwier Ramlau.

***

Młodzicy starsi rozpoczęli mecz podobnie jak ich młodsi koledzy i pierwszą kwartę przegrali 17:26. W drugiej było już znacznie lepiej. Nie dosyć, że zdobyli w tej kwarcie 22 punkty, to stracili tylko 4. To właśnie ta kwarta była decydującą o losach meczu.

Znowu świetnie zagrał nasz środkowy Marcin Lewandowski, który zdobył 31 punktów, miał 9 zbiórek w obronie i 10 w ataku. Ostatecznie mecz skończył się wygraną naszych koszykarzy 75:62

W meczu grali i punktowali: Lewandowski 31, Sauter 10, Jóźwik 10, Placek 10, Kopański 6, Malarczyk, Van Wijngaarden, Barys, Łągiewczyk po 2, Owczarek, Grabowski, Kin.

Obie nasze drużyny młodzików prowadzą w rozgrywkach, będąc jedynymi niepokonanymi zespołami, a zespół kadeta jest wiceliderem z jedną porażką.