W sobotę pierwsze zwycięstwo odnieśli podopieczni trenera Adama Jurgi – juniorzy, którzy pokonali SMS MG13 82:69. Nasi juniorzy to bardzo młoda i mało doświadczona w rozgrywkach drużyna. Wiele meczów przegrali w wyniku błędów popełnionych w końcówce. Tym razem trzymali koncentrację do ostatniego gwizdka i zasłużenie, ku wielkiej radości, zwyciężyli.

Punktowali: Julek Knop 35, Daniel Pikula 6, Jan Sobolewski 10, Filip Sauter 1, Sebastian Szymański 20, Artur Szczerkowski 6, Adrian Wlazło 4.

W kategorii kadet nasi zdecydowanie pokonali na wyjeździe groźną ekipę z Pro Basket Kutno 69:52. Pierwszą kwartę nasi zawodnicy zaczęli bardzo skoncentrowani i bez kłopotu wygrali 19:4. Niestety, w drugiej kwarcie to drużyna z Kutna przejęła inicjatywę i wygrała tę partię 21:8. Po dwóch kwartach nasza drużyna schodziła na przerwę jedynie z dwoma punktami przewagi. Po krótkiej, acz zasłużonej reprymendzie trenera Wiesława Wincka chłopcy wzięli się do roboty. Trzecia i czwarta kwarta to koncertowa gra naszych zawodników. Kadeci rozbili obronę przeciwnika, rzucając drużynie gospodarzy 11 „trójek”.

Najwięcej punktów (24 pkt. – 3 „trójkami” i z 10 zbiórkami zaliczył klasyczne double – double) zdobył Szymon Owczarek. Najwięcej „trójek” z drużyny rzucił Filip Sauter – 4. Bardzo aktywny w obronie Dawid Kopański zaliczył w tym meczu 6 bloków.

PKK'99: Szymon Owczarek 24, Aleksander Placek 15, Filip Sauter 13, Bartek Malarczyk 5, Dawid Kopański 4, Dawid Wisławski 3, Aleksander Jóźwik 2, Konrad Czarnecki 2, Igor Walczak 1, Szymon Barys, Krzysztof Kin, Marcin Grabowski.

W trzecim meczu, tym razem w kategorii senior w rozgrywkach III ligi, nasi zaliczyli kolejne zwycięstwo, pokonując drugą w tabeli Piotrcovię Piotrków Trybunalski 74:42. Tym zwycięstwem przypieczętowali udział w turnieju kwalifikacyjnym w walce o awans do 2 ligi. Mecz był pod kontrolą podopiecznych trenera Wiesława Wincka, co pozwoliło trenerowi wypróbować wszystkich graczy. Bardzo cieszy postawa tej drużyny, tym bardziej że mają dla kogo zwyciężać, bo z meczu na mecz publiczności przybywa (na tym spotkaniu było ok. 200 kibiców). Wśród nich był prezes Łódzkiego Związku Koszykówki Bartek Wojdak, który również był pod dużym wrażeniem ilości kibiców na tym meczu.

Punkty zdobywali: Kuba Orłowski 14, Mikołaj Marciniak 2, Krystian Łągiewczyk 2, Michał Olkusz 10, Mikołaj Raczyński (na zdjęciu nr 11) 12, Kamil Krulik 6, Bartek Kurzawa 4, Maciej Lewandowski 15, Robert Defeciński 9.