AZS OPTeam – PTK 93:61 (22:13, 24:14, 30:16, 17:18)

Pierwsze punkty dla gospodyń zdobyła reprezentantka kraju, Magda Kaczmarska i to od razu rzutem za 3. Skutecznymi wolnymi odpowiedziały nasze Joanny: Rozwandowicz i Bogacka. Po chwili trafiła jeszcze Marta Błaszczyk i prowadziliśmy 6:5. Później przez 3 minuty skuteczne były tylko gospodynie. W drugiej kwarcie gospodynie na 5 rzutów z dystansu trafiły aż 4. Przewaga rzeszowianek pod koszem była bardzo duża i dlatego nawet jeśli nie trafiały, to zbierały z tablicy i ponawiały swoje akcje. Do przerwy mieliśmy 19 punktów straty. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, a rzeszowianki miały niesamowity poziom skuteczności. W czwartej kwarcie, gdy grały drugie piątki i wynik był przesądzony, obie drużyny solidarnie grały kosz za kosz.

Kolejny mecz już w najbliższą środę. O 20.00 w Płocku rozpoczniemy spotkanie w pucharze Polski z Mon-Polem. W lidze zagramy 1 grudnia z AZS-em Gorzów. (sp)

Punkty dla PTK zdobyły: Monika Jasnowska 15, Agata Gajda 10, Joanna Bogacka 9, Marta Błaszczyk, Joanna Rozwandowicz i Renata Piestrzyńska po 6, Joanna Szałecka 3, Justyna Okulska, Anna Krajewska, Angelika Kowalska po 2 oraz Dorota Sobczyk bez punktu.