Turniej GKS Ksawerów zakończył się po 8 godzinach gier. Wzięło w nim udział prawie 140 dzieci, strzelono aż 150 bramek. Najlepszym strzelcem turnieju z 10 bramkami został zawodnik z zespołu Pogoń Zduńska Wola 1 – Kacper Janiak. Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik z zespołu GKS Ksawerów – Michał Papież, który w drugiej fazie oraz w meczach finałowych wpuścił tylko 3 bramki.

Na gminnych obiektach GKS Ksawerów odbył się pierwszy letni Turniej Piłki Nożnej Halowej GKS Ksawerów CUP dla rocznika 2003 i młodsi. Turniej odbywał się na 3 boiskach o wymiarach 35 x 50, natomiast drużyny występowały w składach 7-osobowych (6 zawodników + bramkarz), z wyłączeniem tzw. „szwedzkiej dogrywki”, a zmiany odbywały się systemem hokejowym.

Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn (niestety jedna wycofała się z turnieju kilka dni przed jego rozpoczęciem) z 8 klubów: Andrespolia Wiśniowa Góra (2 drużyny), ŁKS Łódź 2004 (2 drużyny), SMS, ŁKS Łódź 2003, Lechia Tomaszów, GKS Ksawerów (2 drużyny), Pogoń Zduńska Wola (2 drużyny).

Drużyny zostały podzielone na 3 grupy czterodrużynowe, grające systemem „każdy z każdym” w danej grupie.

11

Do fazy 2 przystąpiły wszystkie zespoły z grup A, B, C, podzielone wg liczby zdobytych bramek i punktów.

I kolejno:

Do Ligi Mistrzów awansowały drużyny, które zajęły 1. miejsca w grupach oraz drużyna, która zajęła 2. miejsce z największą ilością pkt. (małe pkt. też liczymy) spośród wszystkich grup.

1

Do Ekstraligi przeszły pozostałe dwie drużyny z drugich miejsc oraz dwie drużyny z 3. miejsca z największą ilością pkt. (małe pkt. też liczyliśmy).

3

Do 1. ligi przeszły drużyny, które zdobyły 3. miejsca z najmniejszą ilością pkt. (małe pkt. też liczymy) spośród wszystkich grup oraz drużyny, które zajęły 4. miejsca w swoich grupach.

7

W przypadku takiej samej ilości pkt. oraz takiej samej ilości małych pkt. przeprowadzana była kolejka rzutów karnych.

Faza 3

Drużyny, które w Lidze Mistrzów zajęły 1. i 2. miejsca, grały mecz o 1. miejsce w turnieju.

GKS Ksawerów 1 – ŁKS 2004 1

Wynik meczu: 0-1

Drużyny, które w LM zajęły 3. i 4. miejsca grały mecz o 3. miejsce w turnieju

SMS – ŁKS 2003

Wynik meczu: 1-0

Drużyny, które w Ekstralidze zajęły 1. i 2. miejsca grały mecz o 5. miejsce w turnieju

Andrespolia 1 – Pogoń Zduńska Wola 1

Wynik meczu: 4-5

GKS Ksawerów 2 – Pogoń Zd. Wola

Wynik meczu: 4-2

Drużyny, które w 1 lidze zajęły 1. i 2. miejsca grały mecz o 9. miejsce w turnieju

Andrespolia 2 – ŁKS 2004 2

Drużyna, które w 1 lidze zajęły 3. i 4. miejsca grały mecz o 11. miejsce w turnieju

Turniej GKS Ksawerów zakończył się po 8 godzinach gier. Pomimo zmęczenia piłkarzy, wszyscy kończyli turniej uśmiechnięci.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Wzięło w nim udział prawie 140 dzieci, strzelono aż 150 bramek. Niektóre mecze kończyły się dogrywką szwedzką. Najlepszym strzelcem turnieju z 10 bramkami został zawodnik z zespołu Pogoń Zduńska Wola 1 – Kacper Janiak. Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik z zespołu GKS Ksawerów – Michał Papież, który w drugiej fazie oraz meczach finałowych wpuścił tylko 3 bramki.

Nagrody za udział w turnieju wręczał prezes klubu GKS Ksawerów Arkadiusz Jędrzejczyk.