Iskra Dobroń rozbiła mającą 9 punktów Pisię Zygry aż 7:2 (3:1). Trzy gole strzelił Patryk Olszewski (16., 20., 90. minuta), dwa Damian Kozłewski (47., 57.), a po jednej bramce zdobyli Michał Kacprzyk w 34. minucie oraz Łukasz Biskupski w 70. minucie.

Iskra: Kmieciak – Załoga, Sowiński, M. Kacprzyk – Żabolicki, Klimek, Dolewka, Olszewski, Wojtunik – Biskupski, Kozłewski. Na zmiany: N. Górny, Łukomski, Misiak.

Nie zwalnia tempa także Orzeł Piątkowisko. Podopieczni Michała Adamkiewicza rozbili w Karsznicach Olimpię 5:0 (3:0). Hat-tricka ustrzelił Dominik Drąg (27., 30., 65. minuta), po jednym golu dołożyli Damian Zych (41.) oraz Grzegorz Piasny (84.)

Orzeł: Bogdan – Kopka, Barabasz, Rykała, Piasny – Czekalski, Wiśniewski, Niewiadomy, Zych – Pruszkowski, Drąg. Na zmiany: Pustelnik, Karpiński, Jakubowski, Matynia, Sujecki.

Cenną wygraną z Sędziejowic przywiozły rezerwy Włókniarza, które zwyciężyły 4:2 (1:1). Gole dla „zielonych” strzelali: Adam Bielawski (15.), Jakub Dobroszek (65., 80.) i Damian Madaj (76.).

Włókniarz II: Jaworowski – Froncala, Stokłosa, Kowalski, Stokłos – Dobroszek, Mucha, Bielawski, Nazarczyk, Madaj – Sobytkowski. Na zmiany: Bączał, Bieliński, Figura, Kamiński, Latuszkiewicz, Potrzebowski.

Jutrzenka Bychlew sensacyjnie prowadziła z Orłem Kazimierz 1:0 po golu Bartosza Bernera w 8. minucie. Goście pokazali klasę i wygrali z ekipą Piotra Turka 5:1 (2:1).

Jutrzenka: Stusio – Pabisiak, Nikiel, Walczak, Wójcik – Iwaczuk, Bednarkiewicz, Berner, Włodarczewski – A. Michalski, J. Michalski. Na zmianę: Dynaryński.