Wychowanek Włókniarza, który ostatnie pół roku spędził w IV-ligowym Bałtyku Koszalin, z którym wywalczył awans do III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej, został piłkarzem II-ligowego Pelikana Łowicz.

W nowym zespole Olszewski zaliczył już 3 występy w Pucharze Polski i jeden w lidze. We wszystkich spotkaniach „Tutek” grał pełne 90 minut i wszystko wskazuje na to, że po odejściu do I-ligowego Kolejarza Stróże Mariusza Różalskiego, będzie pierwszym bramkarzem „Ptaków”.

Adrian wystąpił w wygranym 2:0 meczu rundy przedwstępnej PP z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz wygranym 3:2 meczu rundy wstępnej ze swoimi byłymi kolegami z Bałtyku Koszalin. Pucharową przygodę zakończył występem przeciwko I-ligowej Arce, która pokonała Pelikana 2:1. W minioną sobotę w meczu 1. kolejki II ligi wschodniej Olszewski rozegrał pełne spotkanie przeciwko Olimpii Elbląg, które zakończyło się wynikiem 1:1.

W Pelikanie zakotwiczył także 21-letni Artur Golański z Łasku, który zna się z Olszewskim z gry w ŁKS-ie oraz w juniorach Włókniarza Pabianice, gdzie obaj spotkali się w sezonie 2005/06.