W meczu inaugurującym piłkarską wiosnę w III lidze, Sokół Aleksandrów pokonał 1:0 (1:0) Ruch Wysokie Mazowieckie. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił 20-letni pabianiczanin.

W 7. minucie Dziuba ruszył spod środkowej linii, przepchnął się przez dwóch blokujących go rywali i podciągnął z piłką kilkanaście metrów. Zdecydował się na uderzenie z ponad 20. metrów, a wyciągnięty jak strona bramkarz Ruchu mógł tylko patrzeć jak piłka wpada do siatki.

„Bramka, stadiony świata”. „Brameczka jak się patrzy” – komentowali uderzenie pabianiczanina kibice z Aleksandrowa.

W drugiej połowie Kacper mógł mieć asystę, lecz nikt nie przeciął jego doskonałego zagrania wzdłuż bramki.

20-latek rozegrał całe spotkanie. W tym sezonie ma na koncie 19 meczów w III lidze, w których strzelił cztery bramki.