W 25. minucie po zagraniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym Bartłomiej Grala przejął piłkę wycofaną na linię pola karnego i co sił w nodze huknął pod poprzeczkę. Było 1:0 dla gości. W 45. minucie Grala strzelił gola „do szatni”, wykorzystując centrę Mateusza Żabolickiego i uprzedzając głową obrońcę i bramkarza gospodarzy. W 65. minucie Włókniarz zdobył kontaktowego gola, choć chwilę wcześniej w ewidentnie faulowany był Dawid Wójt. Kilka minut później za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, z boiska wyleciał Sebastian Baednarczyk. Dłutowianie to jednak specjaliści od gry w osłabieniu i cenne zwycięstwo dowieźli do końca.

Gole dla GLKS: Grala 25., 45.

Dłutów: Wójt – Skiba, Strzelec, Bednarczyk, Jakubowski – Biskupski, Grala, Morawski (46. Łańcuchowski), Mosiński (86. Woch), Stelmach (46. Golik) – Żabolicki (70. Woźniak).