Tydzień temu informowaliśmy, że pabianiczanin Jakub Rozwandowicz został włączony do kadry drużyny Młodej Ekstraklasy i pierwszy mecz spędził na ławce rezerwowych. Tymczasem na debiut nie musiał długo czekać. Już w meczu drugiej kolejki rozgrywek ME wychowanek Włókniarza pojawił się na boisku. Kuba wszedł w 80. minucie meczu zmieniając mającego już na swoim koncie dwa mecze w Ekstraklasie Macieja Górskiego.
W meczu derbowym przeciwko Polonii młodym legionistom poszło zdecydowanie lepiej niż ich starszym kolegom, którzy przegrali 0:3. Młoda Legia pokonała Polonię 2:1, a wygraną w 90. minucie meczu zapewnił jej Wojciech Lisowski, który uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego pokonał Michała Gliwę. Warto dodać, iż zwycięska bramka padła z rzutu wolnego podyktowanego po faulu właśnie na Rozwandowiczu! Można więc stwierdzić, iż zaliczył on „asystę” przy zwycięskiej bramce.

W derbach Warszawy, tyle że tych dorosłych, pełne 90 minut na lewej obronie zaliczył natomiast inny pabianiczanin – 26-letni Marcin Komorowski. Nie był to jednak dobry mecz dla wychowanka PTC, gdyż jego drużyna – Legia Warszawa została rozgromiona przez Polonię 0:3.