Po sobotniej wygranej dłutowian ich strata do drugiego w tabeli Orła Parzęczew zmalała do dwóch punktów. W pierwszej połowie nie padł żaden gol, choć podopieczni Leszka Rosińskiego wypracowali kilka okazji. W 60. minucie po zespołowej akcji miejscowych w polu karnym znalazł się Rafał Bargiel i mimo ostrego kąta uderzył w dalszy róg obok bezradnego bramkarza.

Sześć minut później w polu karnym z obrońcami gości zabawił się Łukasz Biskupski i podwyższył na 2:0. Na dziesięć minut przed końcem meczu nieporozumienie w szeregach gospodarzy wykorzystał napastnik LKS-u i przelobował debiutującego w bramce dłutowian Kamila Ozora. Na wyrównanie przyjezdnym zabrakło już czasu.

GLKS Dłutów – LZS Justynów 2:1 (0:0)

Gole dla GLKS: Bargiel 60., Biskupski 66.

GLKS: Ozór – Stelmach, Grala, Woch, Skiba – Mikucki, Stolarek, Golik (80. Krasnopolski), Bargiel, Mosiński – Biskupski.