Piłkarze z Dłutowa strzelili Polonii bramkę, jak to się popularnie określa, do szatni. Na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy do siatki trafił Żabolicki. Kilka minut po przerwie po strzale jednego z piłkarzy z Andrzejowa Dawid Bukowiecki musiał wyciągać piłkę z siatki. W 65. minucie Dłutów ponownie objął prowadzenie, tym razem na listę strzelców wpisał się Grala. Ambitnie grający gospodarze ponownie doprowadzili do remisu 2:2. Decydujący cios na trzy minuty przed końcem zadał jednak Grala. Po tej bramce Polonia już się nie podniosła i zawodnicy Dłutowa mogli świętować zdobycie trzech punktów.

Polonia Andrzejów – GLKS Dłutów 2:3 (0:1)
Gole: Żabolicki 43., Grala 65., 87.
Dłutów: Bukowiecki – Stelmach, Grala, Skiba, Łańcuchowski – Stawicki, Ciszewski, Woch, Golik, Sulima – Żabolicki. Na zmiany weszli: Dobrzański, Świderski, Klimczak.