Podopieczni Michała Buchowicza pokonali wtedy w ostatniej kolejce piłkarskiej jesieni Bzurę Ozorków 7:1. Gole dla „fioletowych” strzelali wówczas: Rafał Cukierski, Patryk Stachowski, Paweł Drewniak, Łukasz Sikorski, Daniel Dudziński 2 i Filip Bednarski.

Ze strzelców bramek w tamtym meczu, w PTC zostali tylko Sikorski i Stachowski, którzy grali w sobotnie południe. Przy Sempołowskiej pojawił się także Dudziński, jednak tylko w charakterze kibica.

Już w pierwszej minucie piłkę do siatki posłał Dominik Drąg. Pomocnik pozyskany z Orła Piątkowisko, trafiał do siatki jeszcze w 15. (minął bramkarza i kopnął do pustej bramki), 20. (przymierzył przy dalszym słupku) i 75. minucie (wykończył pewnie zespołową akcję PTC).

Ponadto do siatki trafiali Łukasz Sikorski (42. minuta rzut wolny), Adrian Rudyk (55. minuta po indywidualnej akcji) i testowany ciemnoskóry napastnik, który wyłuskał piłkę obrońcy i minął golkipera.

Ponadto gości ratował słupek po strzale Drąga i poprzeczka po uderzeniu Rudyka, zaś efektowna przewrotka Kacpra Żurowskiego zatrzymała się pod nogami obrońcy. Nad bramką z rzutu wolnego strzelił Jacek Hiler (tym razem bez gola), zaś testowany napastnik z zagranicy zmarnował dwie okazje – najpierw zamiast w piłkę, trafił w murawę, a potem z bliska posłał piłkę nad poprzeczką.

PTC: Kowalski – Stuchała, Bączał, Tyran, Stachowski – Drąg, Sikorski, Kompa, Żurowski, Rudyk – Hiler. Na zmiany: Pustelnik, testowany.